SMEC SL2500BLM
出厂年份
2023
状况
二手
位置
Jasło 波兰
数控车床 SMEC SL2500BLM
数控车床 SMEC SL2500BLM
数控车床 SMEC SL2500BLM
数控车床 SMEC SL2500BLM
数控车床 SMEC SL2500BLM
数控车床 SMEC SL2500BLM
数控车床 SMEC SL2500BLM
数控车床 SMEC SL2500BLM
more Images
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
SMEC SL2500BLM
机器数据
机器名称:
数控车床
制造商:
SMEC
型号:
SL2500BLM
出厂年份:
2023
状况:
非常好(已使用)
价格和位置
位置:
Towarowa 29, 38-200 Jaslo, Polska 波兰
拨打
技术细节
车削长度:
车削直径:
405 毫米
主轴通孔:
76 毫米
优惠详情
广告编号:
A21828833
更新:
描述
CNC Lathe SMEC SL2500BLM
Year of manufacture: 2023
Fanuc control
C axis with driven tools
Chuck 250 mm
Spindle bore 76 mm
Max turning length: 1000 mm
Gbedsy Igibepfx Ah Nel
Max turning diameter: 405 mm
Turret with 24 positions for BMT 65