Mazak VCN-510C-II
出厂年份
2010
状况
二手
位置
Thurmaston 联合王国
more Images
Mazak VCN-510C-II
Mazak VCN-510C-II
Mazak VCN-510C-II
Mazak VCN-510C-II
Mazak VCN-510C-II
Mazak VCN-510C-II
机器数据
机器名称:
立式加工中心
制造商:
Mazak
型号:
VCN-510C-II
出厂年份:
2010
状况:
良好(使用过)
价格和位置
位置:
Church Hill Road 142, LE4 8DJ Leicestershire, United Kingdom 联合王国
拨打
优惠详情
广告编号:
A16846381
更新:
描述
Heidenhain 530 Control,
Traverses X Y Z: 1050 X 510 X 510mm,
Table 1300 X 550mm,
Distance From Spindle Nose To Table 150 ~ 660mm,
Maximum Workpiece Weight 1200kg,
Spindle Speed 0 – 12000rpm,
Gbedpeucdvqofx Ah Njl
Spindle Taper DIN40,
Spindle Motor 11kW,