GSL German Standard Lift E030ZM60279 Hub 270 mm
固定价格 不含增值税
状况
二手
位置
Wiefelstede 德国
more Images
机器数据
机器名称:
液压缸
制造商:
GSL German Standard Lift
型号:
E030ZM60279 Hub 270 mm
状况:
良好(使用过)
价格和位置
固定价格 不含增值税
位置:
26215 Wiefelstede, DE 德国
拨打
优惠详情
广告编号:
A8030933
参考编号:
30008
更新:
最近更新时间为 09.01.2026
描述
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston, tilting cylinder
Gisdpfxeizc Azo Alnet
-Manufacturer: GSL (German Standard Lift), hydraulic cylinder, stroke 270 mm
-Type designation: E030ZM60279 T24
-Piston rod: Ø 30 mm
-Hole: Ø 20 mm, see photos