TOS W 100 A
出厂年份
1981
状况
二手
位置
Rostock 德国
卧式镗床 TOS W 100 A
卧式镗床 TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
机器数据
机器名称:
卧式镗床
制造商:
TOS
型号:
W 100 A
出厂年份:
1981
状况:
非常好(已使用)
价格和位置
位置:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland 德国
拨打
优惠详情
广告编号:
A21866858
更新:
描述
Table-type boring mill
Manufacturer: TOS
Model: W100A
Year of manufacture: 1992
Condition: used
Price & Location
Location: Germany, Rostock
Offer details
Gedjy Nmnmepfx Ah Njbl
Description
Spindle diameter: 100 mm
X-travel: 1500 mm
Y-travel: 1250 mm
Z-travel: 1800 mm
Speed: 7.1–1120 rpm
Table size: 1200x1200 mm
W-axis: 800 mm
Ram: 600 mm
Ram travel: 200 mm