DN Solutions PUMA DNT2600M
出厂年份
2026
状况
全新 (完全功能)
位置
韩国 韩国
带C轴的10英寸数控车床 DN Solutions PUMA DNT2600M
more Images
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
机器数据
机器名称:
带C轴的10英寸数控车床
制造商:
DN Solutions
型号:
PUMA DNT2600M
出厂年份:
2026
状况:
新的
功能性:
完全功能
价格和位置
位置:
Güney Kore 韩国
拨打
优惠详情
广告编号:
A21914543
更新:
描述
DN Solutions PUMA DNT2600M
Type: CNC Turning Center (Live Tooling)
Control Unit: Fanuc
Chuck Size: 10 Inch with C-Axis
Bar Capacity: 81 mm
Max. Turning Diameter: 380 mm
Max. Turning Length: 610 mm
X-Axis Travel: 260 mm
Z-Axis Travel: 658–680 mm
Godpfsy R E Stex Ah Nsit
Spindle Speed: 3500 rpm
Spindle Power: 22–26 kW
Max. Torque: 327–735 Nm