Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
EXW VB 不含增值税
出厂年份
2011
状况
全新 (完全功能)
位置
德国 德国
more Images
机器数据
机器名称:
气动角扳手关闭
制造商:
Desoutter
型号:
SH1200-LR215-S90-A13S
机器编号:
出厂年份:
2011
状况:
新的
功能性:
完全功能
价格和位置
EXW VB 不含增值税
位置:
D - Bayern 德国
拨打
优惠详情
广告编号:
A18689761
更新:
描述
From our demonstration tool inventory, tested and fully functional:
new Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S pneumatic angle screwdriver
with shut-off clutch
with lever start
Output: 1/2" square
Torque: 70 to 120 Nm / 354 - 1062 in.lb
Idle speed: 215 min-1
Length: 590 mm
Head height (housing to square): 69.5 mm