Bansbach easylift HONOF42-685-1417-001 060N
固定价格 不含增值税
出厂年份
2020
状况
二手
位置
Wiefelstede 德国
more Images
机器数据
机器名称:
空气弹簧
制造商:
Bansbach
型号:
easylift HONOF42-685-1417-001 060N
出厂年份:
2020
状况:
二手
价格和位置
固定价格 不含增值税
位置:
26215 Wiefelstede, Deutschland 德国
拨打
优惠详情
广告编号:
A16045249
参考编号:
更新:
描述
Shock absorber, gas spring, shock absorber, start-up damper, impact damper
-Manufacturer: Bansbach, gas pressure spring easylift type HONOF42-685-1417-001 060N
-Piston: Ø 22 mm
-Total length: 1435 mm
-Piston rod: Ø 10 x 685 mm
-Quantity: 20x gas pressure spring available
-Price per piece
-Dimensions: Ø 22 x 1435 mm